Blachodachówka

Dom to nie tylko ściany i fundamenty – wszak prawdopodobnie nikt z nas (mimo niewątpliwego romantyzmu) nie chciałby oglądać nieba pełnego gwiazd. Pokrycia dachowe, dach to coś, czego nie może nam zabraknąć.

Bardzo popularna jest tutaj blachodachówka – nadaje się ona na wszystkie typy dachów stromych, którą należy układać na drewnianych łatach. Możliwości jest wiele: jest ona sprzedawana w arkuszach, modułach, istnieje też blachodachówka samonośna, która z uwagi na inny typ montażu (tzw. profile montażowe) nie wymaga stosowania łat!

My zajmujemy się dachami w stolicy i nie tylko od lat! Dachy Warszawa to gwarancja jakości i terminowego wykonania usługi. Naszą specjalnością oczywiście są blachodachówki stalowe, oferujemy wszystkie dostępne na rynku powłoki poliesterowe, poliuretanowe oraz PVDF. Dodatkowo możemy wzmocnić ją posypką mineralną lub ceramiczną, co jeszcze wydłuża żywotność Państwa dachu. Montujemy pokrycia dachowe tak, żeby służyły na lata, były odporne na korozję, starając się jak najdokładniej w naszej pracy odwzorować życzenia naszego Klienta.

Dobry dach, mimo, że na górze – to podstawa każdego budynku. Nie zawiedź się na słabej jakości fachowcach – wybierz nas, Dachy Warszawa!