Uszczelniacz dekarski Lakma

Uszczelniacz dekarski Lakma jest bardzo dobrym uszczelniaczem żywicznym. Obok uszczelniaczy żywicznych mamy jeszcze uszczelniacz dekarski wykonany na bazie kauczuku, czy silikonowy. Dzięki uszczelniaczom można instalować w dachach okna czy świetliki, można również uszczelniać niektóre miejsca w dachach. Uszczelniacze są bardzo dobrej jakości, są bardzo popularne i łatwo dostępne. Mają dobrą przyczepność do metali, doskonale spajają miejsca łączenia się blach lub modułów dachowych.
Wszelkie prace dekarskie nie mogą się odbyć bez użycia uszczelniacza dekarskiego. Takie uszczelniacze mają wiele zalet, przede wszystkim po utwardzeniu dają się doskonale malować, nie przepuszczają wody, można je stosować pionowo, ponieważ woda nie spływa po nich.
Dekarski uszczelniacz doskonale trzyma się danych powierzchni i jest odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne oraz na niskie czy wysokie temperatury.
Uszczelniacz jest sprzedawany w specjalnej tubie z łatwym aplikatorem.
Występuje w kolorze grafitowym, ale zawsze po wyschnięciu można go pomalować, więc z łatwością stanie się jednolity z całą powierzchnią dachu. Uszczelniacz dekarski jest bardzo dużą pomocą w pracach dekarskich i przy montowanie okien.